Big Farm Kody 2023 na złoto i dolary

Witaj w naszym serwisie. Dzisiaj opublikujemy Big Farm Kody 2023, które umożliwią Ci dostęp do ogromnej ilości złota i pieniędzy. Jeśli szukasz dobrego generatora, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

big farm kody

Poszukiwanie ukrytych obiektów w Big Farm

Cześć wszystkim, witamy we wpisie ze wskazówkami dla graczy Big Farm. I muszę mi wybaczyć, kiedy zajmuję się niektórymi rzeczami, które tu się dzieją, bo oczywiście. Wydaje się, że wszystko trwa. Chciałem dać wam kilka szybkich wskazówek, jak szukać tego, na co powinniśmy polować w grze. Big Farm posiada również swoją stronę informacyjną po polsku.

I rzeczywiście, w tym konkretnym momencie w grze dzieją się dwie różne rzeczy, które są, złotym tygodniem.

Cóż, teraz wydaje mi się, że nie mogę tego znaleźć. Kiedy unoszę się tu nad moją farmą, dlaczego świnie miałyby umrzeć? Mówi, że ten konkretny facet zrobił mi kawał. Tak, ale chodzi o to, że możesz się tego pozbyć. Gdybyś mógł go znaleźć, gdziekolwiek to jest, jest ukryty na twojej farmie. A potem, zwykle zamieni się to w coś dobrego dla ciebie i wszystkiego.

Więc dobrze. Dość gadania o tego typu sprawach. W porządku. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest skonfigurowanie ekranu, abyśmy mogli przeprowadzać nasze wyszukiwania. Wyłączmy więc niektóre z tych wyskakujących okienek, jeśli tylko możemy, zamierzamy przede wszystkim zmienić ustawienia w samej przeglądarce, aby nasz współczynnik powiększenia był wyższy.

Więc zrobimy zbliżenie. Cóż, nie wiem, czy tak bardzo chcę iść. Tyle powinno wystarczyć, ponieważ drugi, jaki mamy, to ten na targi. I musimy polować na te małe opakowania po cukierkach, rzeczach. Wyglądają tak, ale oczywiście jest dla nich wiele różnych kolorów.

Są znacznie trudniejsze do znalezienia niż małe. Cokolwiek to jest szop, czy cokolwiek to jest. Więc teraz, gdy powiększyliśmy, zamierzamy umieścić tę grę na pełnym ekranie, a także włączymy widok konspektu. W porządku. Bo czasami cokolwiek to jest, co się ukrywa, mogą się tu schować wokół płotów.

Obszary w Big Farm

Także na tych ogrodzonych obszarach. Ale jeśli stwierdzę, że wyłączam widok z uwzględnieniem wszystkich budynków, znacznie łatwiej jest zobaczyć, czy coś tam jest, w tych obszarach i pamiętaj, oczywiście, że twoja farma zdecydowanie się kręci wyglądać inaczej niż ja, w zależności od tego, co z nim zrobiłeś.

kody do big farm

Oto pierwszy. Pozwólcie, że przybliżę je i zobaczę je trochę lepiej. To jest szop pracz, cokolwiek to jest, wiesz, chcesz to nazwać, to jest, żart. Po prostu zaznaczam go i klikam tylko jeden z nich. Nie ma znaczenia, który.

Więc teraz są małe opakowania po cukierkach i jest jeden z nich. Powód, dla którego robię to w ten sposób, robiąc zoom. A potem Zubin jest taki, że trochę pikselizuje obraz tła naszej farmy, ale ukryty obiekt w tym przypadku, te małe opakowania po cukierkach, nie.

Więc to trochę sprawia, że ​​o wiele łatwiej jest ich dostrzec. Lekko pikselowane tło. Jest inny raper. Teraz ci mali raperzy mogą być, mogą się ukrywać za rzeczami. HIG można było ukryć, np. Wyglądając przez okna i budynki, można je było ukryć. No cóż, jeśli ja też tu przyjadę, co to jest?

Czy to w porządku? Próbuję teraz sobie przypomnieć. Myślę, że to ta farma. Na przykład, Och, muszę zbudować mieszalnię. Nie, dobrze. Nie zauważam. Na przykład, tutaj, na przykład, w tym, że jest kilka rzeczy, które są wycięte w środku, ale to mam na myśli, musisz spojrzeć.

big farm kody do gry

Bardzo stabilny facet, musiał rozejrzeć się i usłyszeć na skałach na brzegu. Może to być jedno i drugie, a możesz mieć nawet taki, który jest schowany nieco od brzegu, ale są, można je ukryć tutaj, pod rówieśnikami na rówieśnikach. To właśnie mam na myśli, jeśli powiększysz to w ten sposób, to po prostu znacznie to ułatwi.

I. Pozwól mi tutaj zadowolić moich klientów. Tak. Tutaj, na rynkach organicznych, bez względu na to, jaki masz typ, musisz po prostu przestudiować cały obszar ekranu i te wokół statków i tak dalej. Czasami na przykład możesz mieć tam ukrytą. Tak, a jeśli ty. Przejdź i nie możesz ich wszystkich znaleźć.

Kilka słów na zakończenie wpisu o Big Farm

Możesz iść dalej i zwiększyć współczynnik powiększenia tylko trochę bardziej. Ale zwykle ustawienie, tak jak miałem, około 150, to wystarczy, żebym je znalazł. Powodzenia w poszukiwaniach i na razie miłej zabawy. Teraz dzięki Big Farm Kody 2023 masz dostęp do ogromnej ilości złota i dolarów.

9 komentarzy do wpisu „Big Farm Kody 2023 na złoto i dolary”

Dodaj komentarz