Castle Clash Kody 2023 na gemy, zasługi i złoto

Witamy serdecznie w naszym serwisie. Dzisiaj opublikujemy działające Castle Clash Kody 2023. Dzięki naszemu oprogramowaniu wygenerujesz błyskawicznie na swoje konto gemy, zasługi i złoto.

castle clash kody promocyjne

10 najlepszych postaci w Castle Clash

Zaczniemy od numeru 10 i będziemy dążyć do osiągnięcia pozycji numer jeden, najlepszego bohatera w grze. W przypadku numeru 10 będę musiał go podzielić i muszę powiedzieć, że Ram zablokował Serenę, a drzewo i smoła są równie skuteczne w ożywianiu bohaterów i mogą dać ci ogromną przewagę gracza. Przejdźmy do Seriny.

Oto Serena. Chociaż nie ma zdolności wskrzeszenia drzewa Antary, którą właśnie widzieliśmy, jest niezwykłym bohaterem dookoła i może naprawdę zadać ogromne obrażenia od ataku.

castle clash kody

Przeskoczmy do Ram Bard. Ożywia go w taki sam sposób, jak Serena robi tylko kilku twoich bohaterów naraz, nie tak skutecznie w przebudzeniu jak mrówki drzewne. Ale jest bardziej bohaterem obronnym i ma pewne talenty w grze. Prawdziwa, prawdziwa pobożność jest jednym z nich. W niektórych kombinacjach i konfiguracjach możesz sprawić, że ten facet będzie prawie niewrażliwy.

Rola twojego bohatera

Myślę więc, że to zależy od tego, gdzie leżysz w widmie jako gracz. Czy chcesz ofensywy? Czy chcesz defensywnego, ożywiającego swojego zespołu, który pomoże twojej drużynie stać się lepszą, silniejszą jednostką? Myślę, że talenty, takie jak święte światło, ożywają, często w niektórych przypadkach Revit do natychmiastowego efektu są naprawdę świetne dla tych oszukiwaczy i szybko przywrócą twoich bohaterów.

Myślę, że zawsze opiera się na obronie, na każdym z przebudzeń, o których wspominałem, Dodge, wiesz, całkowicie przekonanie. Wszystko, co możesz zrobić, aby utrzymać je w grze i utrzymać w bitwie tak długo, jak to możliwe.

Bohater numer dziewięć w pierwszej dziesiątce to nasz rozpruwacz, jest niesamowitym obrońcą bazy. Rozpruwacz ma możliwość uciszenia i całkowitego zamknięcia wroga. Zadaje również ogromne obrażenia od ataku. On jest naprawdę silnym bohaterem. Może być użyty w scenariuszu ataku, a ty możesz sprawić, że wroga drużyna będzie jak gracz przeciwko graczowi. Możesz je zamknąć natychmiast na początku bitwy.

castle clash kody na zaslugi

Stwórz potężnych bohaterów, dzięki Castle Clash Kody 2023

Twoi bohaterowie wchodzą i zaczynają je niszczyć. To wszystko na przeciwnej rzece. Teraz. Jedynym problemem jest to, że jest to jego upadek, jest on wrażliwym bohaterem. I jest bohaterem. W wielu przypadkach jest to trudne do utrzymania. Tak naprawdę nie ma znaczenia, ile na niego nałożysz, ile na niego nałożysz redukcji obrażeń.

Wybrałbym redukcję obrażeń, święte światło. Pamiętaj, że faceta można uciszyć. Uważaj więc na strażnika ognia, ale to wielki talent, który można na nim mieć. Zadaje duże obrażenia. Pracowałbym tam ze zbroją, żeby nie zjadł ugięcia.

Uniki są bardzo ważne

Otrzymuje premię do uników. Jest w nim wbudowane. Mówi ci, że cechy powinny być Unik ósmy w pierwszej dziesiątce. Najlepsi bohaterowie w starciu Cassy. Mamy stworzenie. Obrażenia z czasem są w stanie zmiażdżyć pułapkę obrażeń gołębicy lawowej, której zdrowie zaczyna maleć, ponieważ jego.

Atak utrzymuje się z czasem i to naprawdę jest to, czego potrzebujesz, aby go wyeliminować. Bohaterowie najwyższego poziomu. Jest niesamowitym obrońcą bazy. On jest niesamowitym napastnikiem. Jeśli spojrzysz na jego zdolność do trafienia dwóch celów jednocześnie i trafienia ich z czasem, radzi sobie całkiem nieźle pod względem DPS lub wiesz, obrażenia na sekundę. Więc to naprawdę jest bohater użyteczności w tym samym sensie, że jest też trochę chirurgiem.

castle clash kody na diamenty

Bardzo szybko może zostać zgnieciony jak pluskwa. Musisz zaopiekować się tym facetem i ponownie postawić go w dobrym zespole z uzdrowicielem i, miejmy nadzieję, może ktoś z przodu, niekoniecznie ten facet, ktoś, kto może wziąć pierwszy atak i pozwól mu wejść na drugą falę, a będzie to fala załamująca.

Pod względem wersji. Naprawdę wybieram ustawienie dokładności każdego bohatera, który jest przeznaczony do zabijania bohaterów. Chcę, żeby bohater faktycznie uderzył. Jeśli bohater nie uderza, nie zabija. Więc bohater nic nie robi i jest bezwartościowy. Upewnij się więc, że zapewniają dokładność zabójcom bohaterów. Kreacja jest zabójcą Eero.

Nie musisz się o to martwić. Jego aktywacja umiejętności, podobnie jak większość naszych bohaterów, jest wystarczająco silna, aby wyeliminować dzisiejszych bohaterów. Muszą po prostu być w stanie to zrobić z czasem, więc musimy dać im obronę. Aby mogli przetrwać długą bitwę.

Bardzo popularny rewolwerowiec

Po siódme, w naszych 10 najlepszych bohaterach w odliczaniu starć zamkowych mamy rewolwerowca. Gunslinger jest królową DPS. Nikt nie może dotknąć obrażeń. Liczba trafień na sekundę lub ataki na sekundę, które może kumulować w czasie. Ma wszystkie te miedziaki, są globalne. Może wysyłać je po planszy, aby wykonały swoją brudną robotę. Jest niesamowita, a rzeczy takie jak próby bohaterów tutaj są potworami. Pamiętaj, że Castle Clash Kody 2022 dadzą Ci przewagę nad innymi w grze!

castle clash kody na gemy

Wszystko, w czym jesteś atakowany, jest jedną z nich. Wyróżnia się w wielu, wielu różnych obszarach. W porządku. Jej upadek. Upadek polega na tym, że nie nazwałbym jej bezpośrednim napastnikiem. Jeśli postawię jej coś w pierwszym rzędzie, a nawet pierwszy w ataku, prawdopodobnie zostanie wędzona. Ponadto, nawet jeśli jest z tyłu o jedną lub dwie osoby, być może twierdzę, nie jest w stanie przejść całej bitwy.

Ona nie jest tak zaprojektowana. Jest jak pocisk poszukujący ciepła, więc nie, nie jest czołgiem. Musisz więc albo zaakcentować fakt, że wykonuje masowe ataki na sekundę. Robię to za pomocą Sondera, albo starasz się dać jej jak najwięcej redukcji obrażeń lub zniszczonej negacji, jak tylko możesz.

Magiczne płomienie w akcji

I robię to z takimi rzeczami, jak kombinacja świętej lekkiej osłony płomienia. To też. Są pewne przypadki, w których mógłbym użyć niegodziwej zbroi, ale szczególnie bronię się w rewolwerowcu. Mogę dać jej uzdrawiającego zwierzaka. Mógłbym zwiększyć jej zdolność Dodge’a ze zwierzakiem. Jeśli chodzi o tę wersję, prowadzę cały atak.

Robię to, aby pozwolić jej na spowodowanie jak największej liczby obrażeń bez konieczności poświęcania jej samemu talentowi. Istnieje więc wiele różnych sposobów na strzelanie z broni, ale jest ona absolutnie niezbędnym bohaterem, jednym z 10 najlepszych i bohaterem numer 6 w pierwszej 10 bohaterów starć zamkowych. Mamy odwagę tego świętego.

castle clash kod promocyjny

To niezwykle interesujący bohater. Ma zdolność przełamywania limitów obrażeń, tak jak zakrwawiona Mary, tyle że ma także niesamowity proces leczenia i ma wbudowaną funkcję redukcji obrażeń, która pozwala jej przetrwać na wiele sposobów. Krwawa Mary była trochę jak taran.

Wyrządziła niewiarygodne obrażenia, ale do czasu, gdy to się skończyło, wszystko zostało zranione. Valley i jest to prawdziwy chirurg, który potrafi przecinać bohaterów, ale musi być wspierany przez zespół. I myślę, że każdy bohater dnia jest z konieczności bohaterem solo, a nie w sposób, w jaki uważam, że należy grać w klasie zamkowej.

8 komentarzy do wpisu „Castle Clash Kody 2023 na gemy, zasługi i złoto”

Dodaj komentarz