Clash of Kings Kody 2023 na złoto i surowce

Witamy serdecznie w naszym serwisie. Jeśli zależy Ci na wygenerowaniu złota oraz surowców na swoje konto w grze to serdecznie zapraszamy do skorzystania z Clash of Kings Kody 2023, które Ci to umożliwią.

clash of kings kody na zloto

Clash of Kings – Zwiększanie liczby atrybutów

Gra powstała w 2014 roku, możemy się dowiedzieć tego dzięki Wikipedii. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Elex Tech.

Przewodnik dla początkujących

Cześć wszystkim, jestem dobrze nastawiony i dzisiaj będziemy rozmawiać o tym, jak zwiększyć swoje atrybuty w starciu z Kings. Teraz ludzie podczas starcia Kings specjalnie poprosili mnie o zrobienie tego wpisu dla was. Możesz także wejść do swojego centrum wydarzeń, przejść do wydarzenia internetowego.

I rzeczywiście zobaczysz przewodnik po strategii, który mówi o tym. Przechodzimy tutaj do strony strategii, dołączamy teraz, przechodzimy do nowych graczy. Ja przewinę trochę w dół i zamierzamy omówić ten artykuł tutaj, w jaki sposób poprawić atrybuty. Więc, zdecydowanie, wielkie kciuki w górę dla ludzi, którzy to zrobili, ale przejdźmy dokładnie do tego, o czym mówią.

Opancerzowanie podczas walki z innymi

Pierwszą rzeczą, o której mówią, i jest to prawdopodobnie najbardziej oczywista. Największym doładowaniem, jakie można uzyskać przez jak najkrótszy czas, jest poprawa pancerza. I to jest twoja zbroja dla twojego bohatera.

Zasadniczo wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sklepu kowala. Uderz w małe kowadło do kucia, a zobaczysz szeroką gamę różnych rzeczy, które możesz wykuć. Jednym z najbardziej podstawowych, które omawiają, jest zestaw architektów, a arktyczna jest prawdopodobnie jedną z najłatwiejszych rzeczy do zbudowania.

To da ci całkiem znaczący wzrost twojego, twoich atrybutów. Jak widzimy tutaj. Aby ustawić premię, mamy wszystkie rodzaje, wszystkie jednostki obrony żołnierza. Czwarty to wzrost czapki szpitalnej, a następnie noszony jest szósty zestaw wszystkich sześciu elementów. Otrzymujesz 5% wzrost wszystkich ataków związkowych, a każdy pojedynczy element zawiera różne rodzaje atrybutów.

clash of kings kody 2020

Mam zamiar wycofać się z tego, aby pokazać ci to w sklepie kowala. Poszedłem więc do sklepu kowalskiego, wykuwając zestawy wyposażenia na samej górze, a potem mamy zestaw arktyczny, który jest jednym z pierwszych.

Zestaw dla początkującego w Clash of Kings

Więc będziesz chciał zrobić to w złocie. To bardzo łatwy zestaw na początek i jest to coś, co absolutnie bym wyposażył zarówno w twojego Lorda, jak i twojego bohatera. Szczególnie jeśli jesteś tylko graczem rozpoczynającym się w grze. Następnie istnieją inne rodzaje zestawów.

Jeszcze tylko trochę. Widzimy coś, co nazywa się brutalnymi zestawami gladiatorów. Teraz ten jest dla ludzi, którzy chcą mieć tylko piechotę. Gra zaczyna zmierzać w kierunku różnych żołnierzy. Kawaleria nadal jest królem w tej grze, ale widzimy powolne przejście do ludzi, którzy rzucają więcej silników oblężniczych, a inni ludzie rzucają więcej piechoty.

clash of kings kody

To świetny zestaw piechoty. Jak widać, premia za dwa zestawy zapewnia obronę piechoty. Bonus za cztery zestawy daje podstawowy atak piechoty, co jest świetne. A premia szóstego zestawu daje piechocie, otrzymywane obrażenia ponownie. Tak wiele obrażeń nie otrzymali. Potem możecie zobaczyć wszystko tutaj, wszystkie rodzaje cavatappi, wszystkie rodzaje kawalerii.

Przepraszam, nie rzeczy z inwentarza Kava. To kolejny świetny zestaw. Więc jednym z innych zestawów, które oni polecają, są Święte zestawy azylowe. To był dominujący zestaw przez długi czas, ale odkąd Archanioł wyszedł, ten rodzaj został przejęty, ale wciąż musisz mieć te elementy, aby zmienić się w łuk.

Atrybuty podczas gry w Clash of Kings

Anioł Archanioł jest królem wszystkich. Atrybuty tutaj. Jest to trochę trudniejsze do zrobienia, dlatego mówię, że chcesz najpierw ustawić zestaw arktyczny, podczas gdy nadal próbujesz zbudować zestawy aniołów łuku, ale zdecydowanie to jest to, co chcesz mieć jako jak najwięcej losowych atrybutów.

Oznacza to, że będzie część losowej roli na niektórych z tych elementów, które widzisz poniżej, które krążę tutaj. Da ci zwiększone atrybuty, statystyki, więc zbroja i wyposażenie są niezbędne do zwiększenia twoich atrybutów. Prawdopodobnie jednym z najbardziej oczywistych sposobów na zwiększenie swoich atrybutów jest przejście na technologie uczelni.

kody do clash of kings

Teraz uczelnia będzie miała mnóstwo różnych rzeczy, które pomogą ci zwiększyć twoje atrybuty. Mogę teraz iść tutaj, pójść tutaj do twojego college’u, college’u, może w innym miejscu, nacisnąć przycisk badań, i są pewne rzeczy, które są absolutnie konieczne, takie jak walka w prawym górnym rogu.

U góry, zaawansowane obrażenia w kierunku środka tutaj. Opcja wojskowa to świetna rzecz, aby zwiększyć swoje atrybuty. Obrona miasta daje możliwość lepszej obrony przed atakami na ciebie. Zaawansowane wojsko i elitarne wojska również mają w tym świetną robotę. To wszystko, co możesz zrobić.

Clash of Kings Kody 2023 na złoto i surowce pozwoli Ci stać się silniejszym!

Nauka ma kilka rzeczy, które mogą pomóc ci zwiększyć twoje atrybuty. Będziesz więc chciał jak najszybciej je zwiększyć, a ja tracę moc baterii, ale ta wojskowa jest jedna. Będziesz chciał dużo zwiększyć, ponieważ ma jedne z najtańszych rzeczy. Jak widać tutaj, wiele z nich już się wydłużyło, więc możesz skupić się na tym, zanim przejdziesz do innych rzeczy.

Ale potem z pewnością odejdź i zdobądź te inne elementy. Kolejnym obszarem w twojej szkole, który może pomóc zwiększyć twoje atrybuty, jest szkoła magii. Możesz kliknąć to małe pole tutaj i możesz zobaczyć, że pewne rzeczy tutaj również pomogą zwiększyć twoje statystyki.

clash of kings polska

Powiedzmy, że jeśli kliknę ten tutaj, wszystkie z nich mają maksymalny poziom trzydziestu poziomów. I możesz zobaczyć poniżej, gdzie krążę, ile masz atrybutów. Gdy zdobędziesz je na wyższym poziomie, będziesz chciał, aby Maxis wyszedł jak najszybciej.

Możesz także nosić pewne rzeczy, które zapewnią ci dodatkowe bonusy. Wielką rzeczą, która się tutaj zwiększa, jest zwiększenie obrażeń zadawanych przez wszystkich żołnierzy o 5,5%, a to dlatego, że je noszę.

Każdy z nich ma określony cel. Zwiększy wskaźnik krytyczności, a także obrażenia zadawane przez zatoczkę, więc jest to kolejna rzecz, która jest tam naprawdę dobra na strych. Kolejnym obszarem, na którym porusza się strona, jest zwiększenie badań nad duchem przodków, co jest kolejnym świetnym sposobem na zwiększenie twoich atrybutów.

To by było na tyle, Clash of Kings Kody 2023 naszego autorstwa pomogły na pewno Ci w rozgrywce. Dzięki ogromnej ilości złota możesz szybciej się rozwijać!

5 komentarzy do wpisu „Clash of Kings Kody 2023 na złoto i surowce”

Dodaj komentarz