Coin Master Kody 2023 na spiny i monet

Witamy serdecznie, w tym wpisie opublikujemy działające Coin Master Kody. Nasz program umożliwi ci wygenerowanie ogromnej ilości spinów i monet na Twoje konto w grze. Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij przycisk, znajdujący się poniżej i przejdź do generatora.

Zalety Coin Master Kody

  • Generator działa perfekcyjnie
  • Jest dostępny w wersji online, nie musisz nic pobierać
  • Błyskawiczne działanie
coin master kody na monety

Coin Master to bardzo popularna gra na urządzenia mobilne. Produkcja została stworzona przez studio Moon Active. Twórcy gry posiadaja ogromne doświadczenie na temat tworzenia gier mobilnych. Więcej możesz poczytać na Wikipedii.

Kilka porad przydatnych podczas gry w Coin Master

Mamy cechy dla osób, które mają mniej niż 100 obrotów. Mamy ludzi poniżej 5000 obrotów i dla osób powyżej 5000 obrotów. Więc bądź na bieżąco, jeśli należysz do którejkolwiek z tych trzech kategorii i jestem pewien, że tak, chyba że jesteś naprawdę dobrym graczem i lubisz wysokie obroty z 25 000 łez spinów.

Nie mam na to sztuczki, ponieważ nie gram w tym. Więc zacznijmy. Więc jeśli chodzi o pierwszą sztuczkę, jest pełna ludzi poniżej 100 lat, to jest to, co chcesz zrobić. Zamierzasz wydać 15 razy jeden, wydać 10 razy, razy dwa, a następnie wydać pięć razy, razy trzy. A to powinno być około 50 spinów. A jeśli tego nie zrobiliście i cokolwiek dostaliście, macie naprawdę pecha.

I myślę, że musisz trochę poczekać, kilka godzin więcej, ale ta podróż powinna przynajmniej, przynajmniej minimalnie, doprowadzić cię do nagrody za 50 spinów. Od tego momentu możecie grać trochę pewniej. Kiedy osiągniecie z tego duży zysk i skończycie z ponad 500 obrotami, sugerowałbym, żebyście przeszli do następnej lewy za mniej niż 5000.

coin master kody 2020

Ponieważ jeśli nadal będziecie go używać, nie osiągniecie zbyt wielu zysków. Gdy dojdzie do wyższych nagród za spin, na przykład 200, 400. Proponuję więc przejść dalej. Jeśli ta sztuczka nie działa dla was, po tym jak zdobędziecie 500 spinów. Więc to moja sugestia dla was. Jednak jednym uczciwym ostrzeżeniem jest to, że wiem, że nie macie wielu obrotów i te sztuczki też są takie same.

Ścigaj trzy symbole. A jeśli nie jesteście w stanie tego zrobić, to nie posuniecie się zbyt daleko do przodu. Czy więc te sztuczki ścigają symbole za każdym razem, gdy dostanie młotek za każdym razem i dostanie nalot. Idziesz dalej. Nieważne. Tak trzymaj. Jeśli otrzymasz symbole, restartujesz. Odlicz wstecz dwa razy jeden.

Symbole w Coin Master

Chciałbym również wspomnieć, że te trzy symbole czasami mogą być bardzo późne w cyklu. Więc jeśli nie masz naprawdę pecha, pierwszy cykl jest bardzo długi, nic nie dostaniesz, ale zwykle dzięki tej sztuczce otrzymasz trzy symbole. Miejmy nadzieję, że potraficie zdobyć symbole naprawdę wcześnie, a to daje ogromny przewagę.

Ale pozwól mi przejść do następnej sztuczki, która jest przeznaczona dla osób poniżej 5000 obrotów. W przypadku tej sztuczki to, co zamierzacie zrobić, to kręcić 40 razy. Jeden z nich spędza 10 razy pięć, a następnie 10 razy 10, a następnie. 10 razy 20. I wreszcie 10 razy 40, jeśli nie dostałeś symboli w tej kolejności. Czy musisz cofać się do czasów 10?

coin master kody na spiny

Zrobiłem więc demonstrację później w wpisie, jak to zrobić, ponieważ nie dostałem symboli. I to, co zrobiłem, to dostałem, poszedłem do czasów 40, a potem moje 10 spinów nie dostało tego. Więc wróciłem do czasów 10 i zrobiłem to 10 razy, a potem jeszcze razy 20, a potem razy 40 i faktycznie dostałem to razy 40.

To jeden ze sposobów, żeby to rozegrać. Nie ścigacie symboli, ponieważ symbole mogą stać się bardzo późne w cyklu. Więc to jest naprawdę sprytne. Chłopaki, jeśli nie chcecie ścigać zgromadzeń, ale dla ludzi, którzy to robią i myślą, że to będzie marnotrawstwo, jeśli nie będą kontynuować, po prostu zrób to.

Więc zamierzasz przenieść się z czasów 40 z powrotem do czasów 10. I w ten sposób zaczynasz od nowa. Jeśli chcesz iść dalej po symbole. I jeszcze jedna rzecz, nie denerwuj się. Jeśli nie dostaniesz symboli, jest to również łatwy sposób na utratę zysków. Trać swoje rozpiętości i po prostu ogólnie złościć się na grę. Gra jest bardzo fajna, ale jeśli zagrasz dobrze, będzie jeszcze fajniej.

6 komentarzy do wpisu „Coin Master Kody 2023 na spiny i monet”

Dodaj komentarz