Forge of Empires Kody 2023 na diamenty, monety, zaopatrzenie i medale

W tym wpisie opublikujemy dla Was działający generator do Forge of Empires. Jeśli jesteś zainteresowany wygenerowaniem an swoje konto nieograniczonej ilości diamentów, monet, zaopatrzenia i medali to po prostu kliknij przycisk, który znajduję się poniżej.

Dużo osób ma problem ze zdobyciem medali i innych walut w popularnej grze Forge of Empires. Od teraz nie będziesz miał takiego problemu, wystarczy, że użyjesz naszego generatora. Forge of Empires Kody 2023 działają perfekcyjnie!

Wracam z kolejnym wpisem, w którym jest mowa o tym, jak zdobyć mnóstwo punktów rozwoju. Nawet jeśli nie masz wielkomiejskiej kolekcji. Jest to temat, który trochę poruszyłem, i niektóre z moich innych wpisów.

Forge of Empires Kody już są i działają!

Brak kolekcji w małym mieście i mówienie, że spowalnia to wzrost liczby graczy i że jeśli nie masz kolekcji dużych miast, to uniemożliwi ci postęp w grze. Więc zanim przejdę do tego konkretnego tematu, chcę wam pokazać, co zrobiłem, aby uzyskać wiarygodność, prawda?

Nie dam ci sugestii, która nie pasuje. Teraz mam tutaj planistę miasta. Brakuje mi planisty miasta i to śmierdzi. Forge nie pozwala już na pracę urbanisty, ale pokażę wam kilka moich miast, żebyście mogli zobaczyć, skąd pochodzę. W porządku. Robię to nie po to, żeby ci zaimponować, ale żeby ci przekonać, że jest to skuteczne podejście.

forge-of-empires-kody-na-zaopatrzenie

Więc to wtedy po raz pierwszy otrzymałem łuk. Dobrze. A jeśli spojrzysz, zobaczysz tutaj, to jest łuk poziomu trzeciego. Baby baby Ark i spójrz na moje miasto, a zobaczysz, jak mała jest moja miejska kolekcja. Mam trzy farmy, myślę, że mam cztery całkowite świątynie wiedzy.

Poziomy w grze

Mam tam kilka świętych zegarków nieba, ale patrząc tylko na to, moja miejska kolekcja jest niewielka. Patrzysz na mój poziom czwarty. Nie wiedziałem, lepiej niż tego nie umieszczać. Więc to trochę mnie spowolniło. Niektórzy muszą marnować tę przestrzeń. Spójrz teraz tutaj, mój zamek Delmont na poziomie siódmym. Tak, na poziomie wieży też.

Chodzi o to, że moje miasto wcale nie robiło bzdur za punkty rozwoju. A potem pójdziemy trochę w dół, aby przygotować się do progresywności. A więc prawie dokładnie trzy miesiące później. Przepraszam, miasto to katastrofa, bo planowałem trochę rzeczy i nie wiedziałem, że możesz umieścić coś tutaj pośrodku, ale jesteś daleko tutaj z boku, co jest fajnym planem.

forge-of-empires-kody-na-medale

W tym momencie, jeśli spojrzysz na moją miejską kolekcję, mam kilka farm, mam kilka świętych zegarków nieba, ale większość mojego miasta to tak naprawdę koszary.

Popełniłem kilka błędów. Włożyłem Cape Canaveral. Gdybym tego nie zrobił, byłbym w stanie osiągnąć poziom 80 wcześniej. Mam AOL. To dopiero ósmy poziom. Dobrze? Mam Hagię na piątym poziomie. To nie jest nawet, to nie pomaga mi nawet w myśleniu, o ile lepiej by mi było, gdybym miał w tej przestrzeni coś bardziej użytecznego. Nie zapomnij by użyć Forge of Empires Kody, które dadzą Ci przewagę

Budynki podczas gry w Forge of Empires

Jak świątynie wiedzy lub święty Skywalker czy cokolwiek to jest. W czasie, gdy to robiłem, nie było łatwo zdobyć świątynie wiedzy i wszystkie inne budynki służące do tworzenia punktów kuźni. Teraz, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie wydarzenia, wszystkie dzienniki jeszcze się nie skończyły, po prostu nie było aż tylu dróg w górę, prawda?

W zasadzie w okresie trzech miesięcy nazwiemy to stu dniami, prawda? Z kolekcją miasta liczącą mniej niż sto punktów rozwoju. Byłem w stanie pokonać mój łuk z poziomu trzeciego lub pierwszego, prosto z drążków.

forge-of-empires-kody-monety-i-diamenty

Bardzo mocna kolekcja

Nie chodzi o to, jak duża jest Twoja miejska kolekcja. Chodzi o to, jak dobrze inwestujesz i czego szukasz. To, co chcesz zrobić, to udać się do, do swojej, swojej, przede wszystkim, okolicy, przejść przez nią i sprawdzić wszystkie ich budynki i zobaczyć, czy są możliwości inwestycyjne.

Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jeśli jesteś na telefonie komórkowym, może być, możesz po prostu przejść przez każdą naprawdę szybko, ale inną opcją jest. Jeśli jesteś na komputerze, możesz mieć tego naprawdę fajnego pomocnika wróg, który może dać ci wyobrażenie o tym, jakie są możliwości inwestycyjne. Teraz robię to w moim normalnym świecie, ponieważ jest, hm, ponieważ nie jest tak rozwinięty.

Zgrupowania, czyli gildie w Forge of Empires

Chcę ci pokazać gracza, którego szukasz, czego szukasz, gdy przemierzasz swoją okolicę, gdy przeglądasz swoją Gildię, przeglądając listę znajomych, to ty szukasz. To, co nazywam samopoziomowaniem. I to jest to, że ktoś, kto dosłownie przybywa do ich miasta, zbiera punkty rozwoju i zrzuca je na budynki.

forge-of-empires-kody-android

I znajdziesz to, takie rzeczy, za które płacisz pięć punktów rozwoju. Nagroda to pięć punktów rozwoju. Cóż, jeśli masz łuk, tworzysz tam punkty rozwoju. Więc zobaczmy, niektóre z nich to CDM. Dostali, dostała trochę więcej. Teraz to wiem. Zobaczmy, widziałem tutaj. Gdzie jest BA. Spójrz na ostatnią kulę czwartego poziomu na jego łuku.

To jest łuk na ostatnim miejscu, albo ten tutaj, sześć punktów rozwoju w pięciu 40 punktach z 20 na 25 na zewnątrz, tak. Ten tutaj, 91 na 70. Ale jeśli masz łuk, powiedzmy, że jest to poziom, łuk poziomu 10, wtedy zarabiasz na tym. Twoim celem i tym, co zamierzasz zrobić, jest przejrzenie całej swojej okolicy, wszystkich list znajomych i będziesz szukał okazji inwestycyjnych.

Twoja lista znajomych nie dotyczy otrzymywania pomocy i tawern. To zły sposób patrzenia na listę znajomych. W mojej Gildii żartujemy, że przyjaciele są jedzeniem, a nie przyjaciółmi z Nimo, ponieważ dostaniesz dużo pomocy. Dostaniesz dużo. Wizyty w tawernie, niezależnie od tego, kim są twoi przyjaciele, o ile są aktywni w zdobywaniu poziomów, w swoich budynkach, to, co chcesz zrobić, to spakować listę znajomych, całkowicie pełną ludzi, którzy są samoniwelującymi.

6 komentarzy do wpisu „Forge of Empires Kody 2023 na diamenty, monety, zaopatrzenie i medale”

Dodaj komentarz