Guns of Glory Kody 2023 na Złoto

W tym wpisie opublikujemy działające Guns of Glory Kody, dzięki którym osiągniesz swoje cele.

W szybki i przyjemny sposób wygenerujesz na swoje konto ogromną ilość złota. Jeśli jesteś zainteresowany naszym oprogramowaniem, kliknij zielony przycisk.

guns of glory triki

Kilka przydatnych wskazówek w Guns of Glory

Pierwsza wskazówka – raporty dzienne są zwykle podawane automatycznie. Brakuje Ci jednak kilku punktów, sprawdź to, zanim dzień dobiegnie końca. Gdy otworzysz wszystkie siedem skrzyń, otrzymasz nie tylko PD i zasoby, ale także trzy klucze czerwonego strażnika i trzy klucze arystokratów. Klucz strażnika daje dodatkowe pudełko.

Podczas naszego wskaźnika dny jest klucz do podziemnego świata. Brama podziemi to wydarzenie Sojuszu, które można rozpocząć co dwa dni.

Druga wskazówka będzie dotyczyć zamku. Jeśli twój zamek ma poziom 15 lub niższy, będziesz się szybko rozwijać i prawdopodobnie będziesz badać wiele razy dziennie. Badania dają 20 punktów za codzienne nagrody. Sensowne jest przeprowadzanie badań tylko raz dziennie.

Rozbudowa Akademii kosztuje sporo zasobów i czasu. Fantastyczny. Co dwie godziny u uzdolnionych przez lekarzy rówieśników daje ci kilka cennych przedmiotów, takich jak 40 sztuk złota czy sztandary chwały za trzy czwarte. Wskazówka: potrzebujesz zasobów wysłanych jak najwięcej żołnierzy ze wszystkimi miejscami marszu do farmy, aby zebrać zasoby potrzebne do szkolenia lub ulepszenia.

W wielu Kenijczykach atakowanie tych farm jest niezadowolone, dlatego jest to dobra strategia, aby zapewnić sobie prawdę. Więc trzeba je wysyłać daleko, daleko w nocy i nie wpaść w tempo zamku. Surowce można szybko zebrać żołnierzom. Piąta wskazówka dotycząca mnóstwa czasu i zasobów, w wielu przypadkach ważne są darowizny.

guns of glory kody 2020

Darowizny w Guns of Glory

Darowizny zapewnią możliwość prowadzenia badań, co przyniesie korzyści każdemu członkowi Sojuszu. Jeden cel darowizny oznaczony gwiazdką. W tym celu damy Ci 20% premii w zależności od poziomu Twoich badań. Od 1 do 10 trzeba będzie przekazać do 12 000 kosztów za kliknięcie. Zaszczyt, otrzymasz taki sam na każdym poziomie.

100 honoru na poziomie 1, 500 honoru na Liberty 2 i 2500 w finale. Jeśli brakuje Ci zasobów, możesz poszukać celu dotacji i niższego poziomu. Jeśli chcesz awansować w rankingu darowizn, najlepiej od razu przejść na poziom 10. Jednak najlepiej jest wziąć udział w dyskusji. Przywódca Sojuszu wybrał ją i chce ją zbadać i otrzymać szóstą dodatkową wskazówkę w wysokości 20%.

W sklepie align możesz między innymi kupić ośmiogodzinne wzmocnienie kubka zbierającego. Dla honoru, dzięki temu zbierasz zasoby o 50% szybciej. Działa to również retrospektywnie w przypadku już aktywnych gospodarstw. A po wygaśnięciu 8 $ efekt będzie kontynuowany w aktywnych farmach. Możesz więc wydłużyć czas do przodu i do tyłu za pomocą niewielkiej skali.

guns of glory kody na zloto

Farmy i inne budynki

Wskazówka numer siedem: szukasz dobrej farmy lub odpowiedniej bestii, dobrej kamery do kart. Brakuje Ci właściwego przeglądu. Możesz użyć ukrytego poziomu powiększenia i numeru trzy, udać się do zamku na pocztę, wybrać z raportów. Na przykład raport farmy i naciśnij tam współrzędne. Boom moralną nadzieję na ciebie.

Ósma wskazówka. Jeśli chcesz szybko zdobyć zasoby, poluj na bestie i kamery bogów. Warto też otworzyć kampanię na obozie czerwonej gwardii.

Pamiętaj, aby twój Warhol był wystarczająco duży, aby pomieścić wystarczającą liczbę żołnierzy w kampanii. Jeśli masz poziom 10 lub niższy, lepiej dołącz do większych towarzyszy w liniach lotniczych. Często znajdziesz obozy Boga na wyższym poziomie.

W pewnym momencie, aby złagodzić sposób, w jaki wyrzekł się autyzmu, powrócił Sojusz ma odpowiedź. Barwa jest najwolniejszą jednostką i spowalnia całą kampanię. Pakiety zasobów, które otrzymujesz w nagrodę, najlepiej zachować na duże projekty budowlane. Nie ufaj, odkup ich. Wszystko w samochodzie. Więc można go ukraść.

Podczas kursu pakiety zasobów są bezpieczne. Wskazówka numer dziewięć, koszty utrzymania uniemożliwiają gromadzenie żywności i zamku, w przeciwieństwie do tego, jakie żelazo lub żywność spada. Kiedy przekroczysz ochronę zasobów ze swojego magazynu, włóż trochę żywności do Sojuszu, przechowując ją codziennie. Burza chroni twoje zasoby przed stawkami i oczywiście działa również w przypadku innych zasobów.

guns of glory kody

Wskazówka numer 10, aby uchronić się przed stawkami. Wykorzystaj wszystkie swoje zasoby aż do ochrony zasobów magazynowych i użyj ich do szkolenia żołnierzy. Ups, ulepszaj budynki, przechowuj w wyrównaniu, przechowuj lub wspieraj innych członków Sojuszu, zanim pójdziesz spać. Zaznacz numer 11. Dla mnie wydaje się, że więcej z pudełek, kiedy je zapisujesz i otwierasz w grupach po 20, 30 lub więcej.

10 komentarzy do wpisu „Guns of Glory Kody 2023 na Złoto”

Dodaj komentarz