Rise of the Kings Kody 2023 na klejnoty – Działające!

Witamy w naszym serwisie GryTube. Dzisiaj do zaoferowania mamy Wam działające Rise of the Kings Kody 2023, które zapewnią Ci wysoki komfort rozgrywki. Każdy chce mieć dużo klejnotów, teraz z naszym oprogramowaniem to możliwie.

rise of the kings kod podarunkowy

Teraz dam kilka rad dotyczących gry, jeśli jesteś nowy, zrzuć okiem na te 10 wskazówek. Widać człowieka za powstaniem królestw. To chip, gra w czaszki, a on i ja opracujemy 10 wskazówek dla nowych graczy w dzisiejszym wpisie. Rzeczy, które chcesz mieć pewność, że robisz to poprawnie, dzięki czemu możesz uzyskać najlepszy, najświeższy start po uruchomieniu czaszki gry.

Przyjemność bycia tutaj i rozbicie tego na początku graczy, ponieważ jest to kilka ważnych rzeczy. To ważne rzeczy. I znam się osobiście, popełniłem błędy i mnóstwo błędów, kiedy zaczynałem grę. Na szczęście udało mi się naprawić te błędy, ale wiesz, dlaczego musisz je robić, skoro możesz oglądać niesamowite wpisy takie jak ten i całkowicie ich unikać.

Kilka porad, które pomogą wam podczas gry w Rise of the Kings

Mamy dziś dla ciebie 11 wskazówek. Więc powiedzieliśmy 10, ale jest też jeden bonus. Ale zacznijmy od szkoły z napiwkiem numer jeden. Jedną rzeczą, którą stawiamy na pierwszym miejscu, jest. Wybór sojuszu. Na przykład, gdy wchodzisz do tej gry, bardzo ważne jest, aby zdobyć Sojusz, który może cię chronić, abyś nie został uderzony po mapie.

rise of the kings kody do gry

Porozmawiajmy o tym trochę. Tak. Więc wiesz, Sojusz, który wybierasz, naprawdę wyznacza twoją trajektorię. Kiedy zaczynałem w królestwie 51, byłem w Sojuszu, który wydawał się w porządku. To było million razy lepsze niż pierwsze, o które się ubiegałem, zanim w ogóle wiedziałem, co robię. Bardzo szybko odkryłem, że mam naprawdę dobre rzeczy.

Odmienne nastawienie od sposobu działania Sojuszu. I przeskoczyłem do drugiego najpotężniejszego Sojuszu w królestwie. Okazało się, że to naprawdę świetny wybór, ponieważ Sojusz, który opuściłem, został całkowicie zatarty częściowo z powodu zarozumiałości przywódcy tego Sojuszu. Byłem bardzo zadowolony z miejsca, do którego się udałem, i to sprawiło, że miałem bardzo dobrą trajektorię.

rise of the kings kody podarunkowe

Pokaż wszystkim, że jesteś najsilniejszy!

Więcej niż raz. Zmieniłem sojusze i teraz, bardzo niedawno, faktycznie zmieniłem królestwa, co jest całkowicie odrębnym pomysłem, ale naprawdę musisz dołączyć do miejsca, które ma dla ciebie sens, i łatwo jest uzyskać super, super przywiązanie. Kiedy wiesz, musisz znaleźć. Właściwe doświadczenie dla siebie.

Ta ostatnia zmiana, którą wprowadziłem dla siebie, to znaczy wydałem ponad 10 000 $ na powstanie królestw, co jest trochę szalone, mówiąc głośno. Um, ale polubiłem jeden z najwyższych poziomów. Królestwa i sojusze w grze, ponieważ na poziomie wydatków, na który się zobowiązałem, to naprawdę duża część tego, czego szukam.

I nie byłem w stanie stworzyć tego dla siebie. A Kingdom 51 i to skomplikowana historia, ale tutaj jest cały inny wpis. Ale powiem wam, chłopaki. Jeśli nie możesz być chroniony, swoje miasto podpalisz więcej niż raz. Zwłaszcza że ​​masz tak małą moc, dopiero zaczynasz grę.

Musisz więc znaleźć grupę ludzi, którzy mogą cię naprawdę ochronić i prawdopodobnie nie próbują znajdować się w centrum mapy w tych, naprawdę, pożądanych miejscach. Może spędzasz trochę czasu na zewnątrz, żebyś mógł się wzmocnić. Ale to krok numer jeden. Dochodzimy do wskazówki numer dwa, która będzie: nie wahaj się wyrównać swojego ratusza, swojego miasta.

rise of the kings kody na klejnoty

Starcia klanów w Rise of the Kings

Mam na myśli. Pochodzi ze starcia klanów. Staramy się maksymalnie zwiększyć poziom twojego ratusza, a następnie przejść do następnej książki na poziomie ratusza. Po prostu idź. Czy możesz opowiedzieć trochę o tym, jak to działa tutaj w królestwach pionów? Tak. Wiesz, co naprawdę interesujące jest to, że w królestwach pionów nie trzeba wyrównywać poziomu każdego budynku, aby wznieść swój ratusz na wyższy poziom.

Tak naprawdę to dobrze, że tego nie robisz. Chcesz zrobić absolutne minimum wymagane do tego, aby ratusz szarpał, szarpał, szarpał, z wyjątkiem twojej Akademii, gdzie prowadzisz badania, co również jest bardzo ważne. Za każdym razem odblokujesz nowe rzeczy do zbadania.

Awansujesz to prawie za każdym razem. W każdym razie, z wyjątkiem Akademii. Naprawdę chcesz zoptymalizować funkcjonowanie tego ratusza, zwłaszcza że jest to budynek, który, o ile dobrze pamiętam, zajmuje dużo więcej czasu niż niektóre inne budynki.

Ale to, co chcesz zrobić, to dostać się do ratusza, przejść do następnego poziomu, a następnie cofnąć się i wykorzystać ten czas, gdy ratusz się modernizuje, aby zająć się innymi budynkami, które uważasz za ważne. W porządku. To świetna wskazówka. I trudno mi było oderwać się od formy.

Będąc oryginalnym starciem klanu. Naprawdę chciałem zmaksymalizować każdy poziom ratusza, ale szybko zdałem sobie sprawę, że to nie była dobra droga. Nie musiałem tego robić i tak naprawdę było mi lepiej, nie zrobiłem tego. Więc chłopaki, dotrzyjcie tam tak szybko, jak tylko możecie ulepszyć swój ratusz, ponieważ dostaniecie w ten sposób więcej nagród, korzyści i dodatków.

rise of the kings kody

Jak szybko zyskać klejnoty w grze?

Ale przejdźmy do trzeciego. Codziennie rozliczane za codzienne zadania. I na tym koncentruję się każdego dnia. Chcę zdobyć ten złoty klucz. Co masz do powiedzenia Więc, coś, co zdałem sobie sprawę, kiedy włączałem moc, to fakt, że tworzenie moich budynków trwało coraz dłużej. Jednym z głównych zadań, które możesz wykonywać codziennie, jest budowanie co najmniej jednej rzeczy każdego dnia. Oczywiście jeśli skorzystasz z Rise of the Kings Kody 2023, to będziesz miał złoto w ogromnych ilościach.

Nie mam nic do roboty, ale nadal możesz to zdobyć, budując drzewa, a kiedy zabraknie Ci miejsca, pozbądź się tych drzew i zbuduj nowe. Zdecydowanie warto. Chcesz te złote klucze. Każdego dnia, a także inne nagrody, które możesz zdobyć.

Ale przechodząc do czwartej, przyspiesz podczas wydarzeń. Znalazłem się w sytuacji, w której miałem tysiące godzin przyspieszeń. Ta moc byłaby naprawdę pomocna, gdybyś, wiesz, przekształcił się z przyspieszeń w żołnierzy, badania i budynki. Tak. Więc kiedy byliśmy w stanie wojny, miałem wszystkie te rzeczy dostępne. Przyspieszenia są dla ciebie w większości bezwartościowe podczas wojny.

7 komentarzy do wpisu „Rise of the Kings Kody 2023 na klejnoty – Działające!”

Dodaj komentarz