War and Order Kody 2023 na ogromną ilość klejnotów

W tym artykule opublikujemy dla Ciebie War and Order Kody 2023, które umożliwią Ci wygenerowanie dużej ilości klejnotów na Twoje konto w grze. Oprogramowanie działa błyskawicznie, jeśli jesteś zainteresowany, kliknij przycisk znajdujący się poniżej.

war and order gemy

Kiedy najlepiej atakować innych w grze?

Więc jednym z największych momentów, których chcesz bronić, jest w godzinach szczytu. Ponieważ właśnie wtedy twoi wrogowie nie śpią. Na przykład walczymy z tym sojuszem SKT, a oni pochodzą z Malezji, więc są około 12 godzin za mną.

Ja właśnie wtedy wszyscy wstają do pracy. Wszystkie są włączone. Więc zostaniesz wzmocniony i stracisz żołnierzy. W ten sposób ludzie tracą dużo żołnierzy. I nie chcę, żebyście tracili żołnierzy. Najlepszy czas to w godzinach poza szczytem, ​​na przykład między 12 godzinami wstecz, myślisz, kiedy nie jesteś online.

war and order klejnoty

Tak więc między 1:00 a 5:00 i prawdopodobnie będzie to najlepszy czas na rozpoczęcie ataków na główne zamki. Teraz możesz uderzać w stos farm, atakować farmy przez cały dzień i całą noc. Ale. Do głównych zamków. Nie chcesz stracić żołnierzy. Jak możesz sprawdzić straty moich żołnierzy. Mam kilka podobnych ataków.

W starciu królów nie mam zbyt wielu strat. Aby więc zawsze zyskiwać moc, musisz stale się wspinać. Nie możesz tak po prostu zostać, wiesz, powiedz, że dzisiaj zbudujesz 15 000 mocy. Możesz zbudować około 15 K. dziennie, ale jeśli przegrasz, możesz nie myśleć o mocy 15 K. Być może nie myślisz o tysiącach żołnierzy lub za dużo, ale kiedy odejmiesz tę moc 15 K. W takim wypadku jeden dzień straciłeś, a inni ludzie idą w górę i spadasz.

war and order kod

Pokieruj armią żołnierzy do zwycięstwa!

Więc jeśli natkniesz się na obronę, upewnij się, że po prostu się wycofasz, zanim stracisz dużo żołnierzy. Nie chcę, żebyście stracili, wiesz, straciliście taką grupę żołnierzy. Żołnierze są ważni. Więc oczywiście musisz stracić trochę prefiksów i innych rzeczy, ale jeśli grasz mądrze i musisz trzymać się uderzania w farmy, a następnie uderzać oznacza w dowolnym kraju, do którego trafiasz, kiedy tylko śpią.

Większość z tych gier, ludzie, pochodzili z tego samego kraju. Wiele razy, szczególnie wielu ludzi, z którymi walczymy, zwykle walczymy z ludźmi z azji. Wszyscy się łączą i to właśnie musimy zrobić. Więc zdecydowanie atakuję tylko w godzinach szczytu.

Co możesz zrobić w czasie, gdy twój wróg się obudził? Więc oczywiście nie chcesz atakować, gdy twój wróg nie śpi. A więc kilka rzeczy, które możesz zrobić. Zawsze sprawdzaj bitwy Sojuszu i jeśli widzisz, jak ktoś uderza w kafelek.

To, co chciałbyś zrobić, to wylądować na tym kafelku sekundę po uderzeniu ataku, a następnie będziesz bronić się razem z oddziałami twojego przyjaciela i twoich żołnierzy. A jeśli uda ci się zdobyć jeszcze jedną lub dwie osoby, poniesie dużo strat.

Wierzę, że nie mogą się wycofać, w ciągu pierwszych 10 sekund. Będą więc ponosić straty bez względu na wszystko, a ty zabierasz tylko rannych żołnierzy, abyś mógł się wyleczyć i zostali zabrani. Ellis jest wrogiem. Weź Elis, nawet jeśli są w ataku, to oni są agresywni. Oni atakują.

war and order kody na klejnoty

Farmy i ich rola w War and Order

Nawet jeśli często trafiasz, najgorsze, co się z tobą stanie, to twoje farmy zostaną zaatakowane. Teraz, jeśli twoje farmy zostaną trafione, wiem, że to może być bardzo denerwujące. Kilka rzeczy, które możesz zrobić. Dołącz do sojuszu farm i wzmocnij własne farmy.Możesz je wzmocnić lub dostać się tam sekundę po bitwie, to nie ma znaczenia w zamkach.

Układanie w stos jest takie samo, jak tylko wzmocnienie. Możesz się tam dostać, gdy rozpocznie się bitwa, więc w ten sposób możesz, jeśli dotrzesz trochę później, nie jest to wielka sprawa, jak w poprzednich grach. To jest coś, co możesz zrobić. Oczywiście, układajcie w stosy, brońcie na płytkach. Prowadź więcej farm, trzymaj się z dala od królestwa, nie rób tego wszystkiego.

Taktyka podczas walki z innymi graczami

Po prostu byłem zajęty w tych godzinach. Po prostu próbujesz rosnąć i zdobywać moc. Teraz gdy śpią, wtedy zamierzasz przeprowadzić kontrataki. Zaczniesz atakować stosy, w godzinach, w których nie śpią, możesz trafić na ich farmy. To nic wielkiego. Po prostu bądź ostrożny i upewnij się, że odpowiednio zwiadujesz i obserwujesz farmy, ponieważ mogą one zastosować tę samą taktykę, ponieważ my pociągamy i mogą dołączyć do sojuszy na farmie.

war and order kody

A potem stracisz grupę żołnierzy i nie chcesz tego robić. Tak nazywa się gra, która nieustannie zdobywa moc. W rzeczywistości muszę przepraszać, że wcześnie zostawiam płytki. Wrócę do nich. Pamiętają, gdzie są. Ten jest tuż pode mną i ten jest tutaj. W porządku, więc nie lubię zostawiać płytek i gotowego miksu. Wykończyliście kafelki, żeby w ten sposób zareagowali.

Ale tak, bądźcie bardzo mądrzy. Podobnie jak wyjazdy są ważne, szczególnie wczesne wyjazdy do gry są o wiele ważniejsze. Kiedy zdobędziesz większe rady, możesz zacząć wysyłać jak deszczowy marsz. Kiedy mówię, że pas mózgowy, mam na myśli to, że kiedy wysyłasz swoją warstwę, w zasadzie wysyłaj swoje, główne oddziały, a następnie wysyłaj oddziały niższego poziomu.

Zawsze uderzacie w zamki i farmy. Chcesz się upewnić, że przegrywasz tylko z żołnierzami niższego poziomu, a nie z głównymi żołnierzami, jeśli, bo, bo dostaniesz zasoby, aby przejść poziomy zamku i ulepszyć inne budynki. Więc to nic wielkiego, jeśli to stracisz. Mam nadzieję, że to ma sens, graj najlepiej, jak potrafisz.

kody do war and order

Nie podejmuj dużego ryzyka, na przykład, jeśli jest to coś tak ogromnego, jak widzisz 20 milionów w naszym głównym zamku i myślisz, że to jedyny raz, kiedy możesz go trafić. Powiedziałbym, żeby zrobić czas na opodatkowanie całego Sojuszu. Na przykład, jeśli masz wystarczająco dużo ludzi, aby na czas opodatkować, nawet jeśli jest to wzmocnione, to nie stracisz aż tak dużo.

War and Order Kody 2023 zapewnią Ci przewagę nad innymi!

Korzystając z naszego generatora, masz możliwość zdobycia ogromnej ilości klejnotów. Razem z War and Order Kody 2023 rozgrywka stanie się o wiele łatwiejsza. Jeśli jesteś zainteresowany, przejdź do generatora, który stworzyliśmy. Możesz to zrobić w górnej części artykułu, klikając w przycisk.

9 komentarzy do wpisu „War and Order Kody 2023 na ogromną ilość klejnotów”

Dodaj komentarz